KARIERA

 • Konsultant ds. systemów monitorowania infrastruktury IT

  Rola: udział we wdrożeniach systemów monitorowania infrastruktury IT or...

  więcej…
 • Inżynier ds. systemów przechowywania danych

  Rola: udział we wdrożeniach systemów pamięci masowych oraz świadczenie ...

  więcej…
 • Key Account Manager

  Rola: sprzedaż rozwiązań oferowanych przez Wingu

  ...
  więcej…
O firmie

Firma założona w 2010 przez ludzi od lat związanych z IT i Telekomunikacją – w szczególności z tematyką zarządzania i monitorowania infrastruktury teleinformatycznej.

Kompetencje zdobyte przez nas podczas udziału w licznych wdrożeniach pozwalają nam na przeprowadzenie analizy środowiska i potrzeb klienta i zaproponowanie optymalnej platformy do monitorowania i zarządzania.

Mamy doświadczenie w projektach obejmujących procesy nadzoru, zmiany i provisioningu dla złożonych środowisk, także zwirtualizowanych oraz dla tzw. "prywatnych chmur”.

Cechą wyróżniającą oferowane przez nas technologie jest wysoki stopień automatyzacji. Dzieki temu jesteśmy w stanie ograniczać czas, a co za tym idzie również koszt  wdrożeń, zaś dostępne "z półki" zaawansowane funkcjonalności przyczyniają się do znaczących oszczędności na kosztach utrzymania i rozwoju wdrozonych .

Specjalizujemy się w projektach wymagających integracji pomiędzy systemami zarządzającymi elementami składowymi „chmury”, systemami nadzoru, provisioningu i service managementu. Oferujemy narzędzia do orkiestracji usług, pakiety predefiniowanych procesów i adaptery pozwalające przeistoczyć rozłączne silosy sprzętu i oprogramowania w proste w obsłudze środowisko, które można już nazywać chmurą.

Drugim obszarem specjalizacji jest przechowywanie i ochrona danych. Oferujemy projektowanie i dostarczanie rozwiązań macierzowych, backupowych i archiwizacyjnych. Naszą ofertę opieramy na współpracy z korporacją EMC - światowym liderem w tej dziedzinie. W szczególności specjalizujemy się w dostarczaniu systemów pamięci masowych dedykowanych do pracy w środowisku zwirtualizowanym oraz w "chmurach".