KARIERA

 • Konsultant ds. systemów monitorowania infrastruktury IT

  Rola: udział we wdrożeniach systemów monitorowania infrastruktury IT or...

  więcej…
 • Inżynier ds. systemów przechowywania danych

  Rola: udział we wdrożeniach systemów pamięci masowych oraz świadczenie ...

  więcej…
 • Key Account Manager

  Rola: sprzedaż rozwiązań oferowanych przez Wingu

  ...
  więcej…
Nasi Klienci

Wingu oferuje swoje rozwiazania klientom, których infrastruktura osiągnęła rozmiar i stopień komplikacji wymagający zastosowania rozwiązań pozwalających na automatyzację i uproszczenie zadań związanych z jej utrzymaniem.

Nasi klienci:


tmobile-logo2

T-Mobile jest jedną z największych sieci komórkowych w Polsce, świadczy pełen zakres usług telekomunikacyjnych dla klientów indywidualnych oraz instytucjonalnych. Sieć T-Mobile oferuje usługi telefonii i internetu mobilnego oraz stacjonarnego w systemach abonamentowych, przedpłaconych i mix.

exatel

EXATEL to wiodący operator telekomunikacyjny w Polsce. Świadczy usługi dla największych przedsiębiorstw i instytucji administracji państwowej w kraju, na najwyższym europejskim poziomie.

62845-emc

EMC jest największym na świecie dostawcą rozwiązań  Enterprise Storage, czyli komputerowych systemów współdzielenia, zarządzania i ochrony danych, opartych o inteligentne macierze dyskowe. EMC to także dostawca rozwiązań z rodziny IONIX służących do monitorowania i zarządzania infrastrukturą.

play-logo

PLAY – najszybciej rozwijająca się sieć w Polsce. Z usług Play korzysta ponad 8,7 miliona Polaków, Co daje ponad 16% udziału w rynku. Play świadczy pełen zakres usług telekomunikacyjnych dla klientów indywidualnych oraz firm.

logo

Misją firmy Networks jest zapewnienie profesjonalnych usług związanych z sieciami radiowymi, przyczyniających się do budowy najlepszych i najbardziej efektywnych sieci komórkowych w Polsce.

evcon2-640x295

Spółka EVCON S.A. specjalizuje się w projektowaniu i wdrażaniu dla Klientów sektora średnich i dużych przedsiębiorstw rozwiązań technologicznych , opartych na architekturze SOA.